snipcart-thumb-image

KNAUF mineralinė vata

Lyginant su tradicine izoliacija, prisideda prie geresnės patalpų oro kokybės

Technologija "ECOSE® Technology" - tai revoliucinė, nauja gamtinių rišiklių technologija, kai naudojami rišikliai, neturintys savo sudėtyje formaldehidų, fenolių, akrilatų, dirbtinų dažiklių arba balinimo piemonių.

Mineralinė vata, gaminama technologija "ECOSE® Technology" pasižymi aukštu ekologinio darnumo laipsniu. Mineralinė vata jau šiandien laikoma pačia geriausia izoliacija ypač dėl jos įtakos aplinkai. Mineralinės vatos tobulinimas, kuri gaminama naudojant technologiją "ECOSE® Technology", dar labiau sustiprina pirmaujančią mineralinės vatos, kaip svarbiausio ateities izoliacinio gaminio poziciją.

Mineralinė vata su ECOSE® Technology atitinka pačius griežčiausius vidaus oro kokybės kriterijus (M1/RTS Suomijoje, GREENGUARD vaikams ir mokykloms JAV), taip pat atitinka ir numatomų ateityje standartų (AFSSET Prancūzijoje) reikalavimus.

Natūrali mineralinė vata su ECOSE® Technologija:

Maloni liesti Mažiau dulkanti Standesnė, tvirčiau įsispraudžia, nelieka šalčio tiltų Patogi montuoti Pasižymi puikiomis šiluminėmis, garso izoliacinėmis ir priešgaisrinės apsaugos savybėmis Be formaldehido, fenolio, akrilo, dirbtinių dažiklių ir baliklių Pagerina pastato, kuriame buvo panaudota aplinkos charakteristikas. Prisideda prie geresnės patalpų oro kokybės - EUROFINS Gold sertifikatas.