snipcart-thumb-image

ETERNIT stogo danga

Eternit banguoti lakštai Saugiam ir ilgaamžiam stogui svarbi ne tik kokybiška stogo danga, bet ir tinkamas jos įrengimas. Eternit Baltic banguoti lakštai yra nedegūs. Nežymus trukdymas radijo bangų sklidimui. Nesukels problemų palėpėje įrengtose patalpose naudotis radiju, telefonu ar mobiliuoju internetu. Banguoti lakštai nekelia triukšmo krušos, liūties metu. Banguoti lakštai yra nesudėtingai montuojami. Jų apdirbimui nereikalingi specialūs įrankiai ar specifinės žinios, dėl to daug stogų naudojant banguotus lakštus yra uždengti pačių šeimininkų rankomis. Yra atsparūs rūgštims ir šarmams. Tai leidžia banguotus lakštus naudoti tokiose patalpose, kur gali susidaryti kitoms stogo dangoms kenksmingos dujos, pavyzdžiui, amoniakas. Banguoti lakštai yra „kvėpuojantys“ arba difuziški. Jie lengvai praleidžia vandens garus ir orą. Tai ypatingai pagerina stogo konstrukcijos vėdinimą ir ilgaamžiškumą, nes iš jos šalinama nereikalinga drėgmė.

Eternit KLASIKA - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos. „Eternit Klasika“ turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuoti paprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelio ploto stogus. Šio profilio lakštai gaminami jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

Eternit BANGA- tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą. Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas. Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais.

Eternit GOTIKA lakštai − tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą. Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Pagreitina dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios padaro stogo vaizdą išbaigtą. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą. Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas. Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais.

https://www.cedral.world/lt-lt/blog/46663/kurie-banguoti-lakstai-labiausiai-tinka-jusu-namo-stogui/

https://www.eternit.lt/lt-lt/produktai/eternit-klasika/